Facebook
Корзина
Нет товаров

МОДА НА ЗАГАР

Біла шкіра довгий час була привілеєм знатних людей - відразу було видно, що її власникам не доводиться цілими днями працювати в полі. Однак у ХХ столітті бідне населення все більше працювало на фабриках, а багаті люди могли відпочивати на узбережжі, і таким чином гарна засмага стала асоціюватися з успіхом, а потім і з добрим здоров'ям.

ЧИ МОЖЕ КРЕМ ЗАХИСТИТИ ВІД УЛЬТРАФІОЛЕТУ?

Мода на засмагу набула масового характеру, але незабаром лікарі забили на сполох: виявилося, що у любителів засмаги частота виникнення раку шкіри зросла в кілька разів. Почала розвиватися промисловість сонцезахисної косметики. Здавалося б, рішення знайдено, але вчені стали помічати, що у тих, хто постійно користується сонцезахисними кремами, частота виникнення деяких різновидів раку шкіри не тільки не знизилася, а й зросла.

Серед передбачуваних причин цього явища потенційна токсичність деяких інгредієнтів сонцезахисних кремів або продуктів їх розкладання, блокування вироблення вітаміну Д, гальмування природної захисної реакції шкіри вплив ультрафіолету, і т.д. Іншими словами, хоча сонцезахисний крем може запобігти сонячному опіку, він не застрахує від негативних наслідків ультрафіолетового опромінення в майбутньому.

УЛЬТРАФІОЛЕТ - КОРИСТЬ І ШКОДА

Ультрафіолет у невеликих дозах має корисний та лікувальний ефект: він необхідний для вироблення вітаміну Д, лікування запальних захворювань шкіри та профілактики багатьох хвороб. Найкорисніше засмагати в променях раннього ранкового сонця (найкраще до 8-9 годин ранку). Однак, у надмірних кількостях ультрафіолет шкідливий і небезпечний: він викликає не тільки опіки та передчасне старіння шкіри, але й може стати причиною пошкодження ДНК, мутацій та зрештою ракових захворювань. Ще один наслідок ультрафіолетового опромінення – пригнічення імунітету. Шкода, одного разу нанесена шкірі ультрафіолетом, не проходить безвісти.

СОНЦЕЗАХИСНИЙ ОДЯГ BANZ

Сонцезахисний одяг Banz – природний бар'єр проти ультрафіолетового проміння. Спеціальне плетіння ниток сонцезахисного одягу Banz створює УФ-фільтр, що затримує понад 98% ультрафіолетового випромінювання, про що свідчить маркування UPF 50+. Завдяки високій еластичності, якісному крою та повітропроникності (вона «дихає»!) сонцезахисний одяг Banz зовсім не обмежує рухів і практично не відчувається на тілі, тому в ньому винятково комфортно як у воді, так і на суші. Під час перебування у воді дітям в одязі Banz тепліше, а на суші вона дуже швидко сохне, ні на хвилину не перестаючи берегти ніжну дитячу шкіру від сонця.

Більше інформації про ультрафіолет можна знайти тут: http://banz.com.ua/articles